Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Anna Kalczyńska
  Anna Kalczyńska

  Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Pracowała w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli. Pierwsze kroki w telewizji stawiała w TVP1 (pracując np. w redakcji ”Pegaza”) oraz TVP Polonia. Od 2002 roku pracowała w TVN24 (współautorka i wydawca oraz prezenterka ”Studio Europa”). W TVN24 była również reporterką oraz prezenterką serwisów informacyjnych oraz współprowadziła takie programy jak ”Polska i Świat” oraz ”Tu Europa”.
  Od 2014 roku Annę Kalczyńską można oglądać jako współprowadzącą program ”Dzień Dobry TVN” – który nadal prowadzi w duecie z Andrzejem Sołtysikiem.

 • Maciej Kawecki
  Maciej Kawecki

  Powołany przez Komisję Europejską na funkcję Digital EU Ambassador. Prezes Instytutu Lema. Prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W latach 2019-2021 dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Innowacji Wyższej Szkoły Bankowej Warszawie. Od 2017 do 2019 r. dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji odpowiadający za sektor innowacji i wdrażanie do polskiego porządku prawnego RODO. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiował również na Uniwersytecie w Sztokholmie oraz Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Ukończył z wyróżnieniem Europejską Akademię Dyplomacji. W 2017 r. laureat nagrody specjalnej za wkład w reformę ochrony danych osobowych w konkursie Prawników Liderów Jutra Dziennika Gazety Prawnej i Wydawnictwa Wolters Kluwer. W 2018 r. zajął 23. miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce Dziennika Gazety Prawnej, w 2019 awansował w tym samym rankingu na 15. pozycję, zostając uznanym „twarzą RODO w Polsce”. Autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc”.

Lokalizacja

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel – Ożarów Mazowiecki
Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Data

27.10.2022
Zakończone!

Advatech Forum 2022

Zapraszamy na doroczną konferencję Advatech Forum, która w tym roku odbędzie się on-site 27 października w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

Formuła tegorocznej edycji Advatech Forum będzie stylizowana na telewizję śniadaniową, którą poprowadzi Anna Kalczyńska i Maciej Kawecki.

Partnerzy Advatech Forum 2022 wspólnie z prowadzącymi program „Dzień dobry Advatech” poruszą ciekawe i bieżące tematy ze świata IT.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerzy wydarzenia

Gwiazda wieczoru

Drugi tydzień

Najlepszy zespół coverowy w Polsce, który istnieje już ponad 20 lat. Grają na żywo i zawsze występują w takim samym, 6-cio osobowym składzie: dwoje wokalistów i czterech muzyków.

Każdy ich występ to wyjątkowe show, wypełnione świetną muzyką, pozytywną energią i miłością  do muzyki, o czym przekonają się Państwo już niebawem.
Podczas spotkania z zespołem usłyszeć będzie można największe hity  polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Na przestrzeni ostatnich lat zdobyli bogate doświadczenie, grając między innymi na największych eventach w kraju.

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

13:00 - 13:30
Rejestracja.
13:30 - 14:30
Lunch.
15:00 - 15:15
Otwarcie konferencji.
15:15 - 17:30
Program "Dzień dobry Advatech". Porozmawiajmy o IT!
17:30 - 19:30
Rozmowy w kuluarach.
19:30 - 00:00
Kolacja i muzyka na żywo.

Możliwość komentowania została wyłączona.