Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Daniel Wysocki
  Daniel Wysocki
  Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa, Advatech

  Daniel Wysocki – ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 • Marcin Mielziuk
  Marcin Mielziuk
  Business Manager, Sigma
Kategoria

Data

30.08.2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:00

Cyberbezpieczny samorząd – zdobądź dofinansowanie!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar poświęcony tematyce cyberbezpieczeństwa, który odbędzie się w dniu 30.08 o godzinie 10:00. To niezwykle ważne wydarzenie, które przygotowaliśmy specjalnie dla samorządów, aby podzielić się najnowszymi informacjami na temat bezpieczeństwa w przestrzeni internetowej oraz przedstawić nowy program „Cyberbezpieczny Samorząd”.

Podczas tego webinaru będziecie mieli okazję zapoznać się z ekspertem z dziedziny cyberbezpieczeństwa, który podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zapobieganiu zagrożeniom związanym z cyberprzestrzenią. Dowiecie się, jakie są najczęstsze zagrożenia dla samorządów, jakie praktyki i narzędzia można wdrożyć w celu zwiększenia ochrony, oraz jak skutecznie reagować w przypadku incydentów związanymi z bezpieczeństwem danych.

W trakcie webinaru przedstawimy program „Cyberbezpieczny Samorząd”, który został stworzony z myślą o Państwa potrzebach. Program ten oferuje środki na zakup rozwiązań i wsparcia w zakresie cyberbezpieczeństwa, które pomogą Państwa samorządowi w skutecznym zapobieganiu atakom i zagrożeniom cyfrowym. Podczas prezentacji zaprezentujemy cele programu, korzyści wynikające z uczestnictwa oraz możliwości zgłoszenia swojego samorządu do udziału w projekcie.

Zapewniamy, że będzie to wyjątkowe i pouczające wydarzenie, które dostarczy Państwu cennych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania związane z cyberbezpieczeństwem.

Wydarzenie zostało zakończone.

Możliwość komentowania została wyłączona.