Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Damian Kuźma
  Damian Kuźma
  Inżynier Security, Advatech

  Damian Kuźma – miesza w Krakowie i od 5 lat zawodowo związany z branżą IT. Głównie zajmował się wdrożeniami i wsparciem technicznym związanym z serwerami, hostingami, systemami bazodanowymi i IoT (software i hardware).
  Przez ostatnie 2 lata pracował jako Architekt Rozwiązań w Akamai Technologies. Specjalizował się w produktach CIAM (Identity Cloud) oraz produktach Security.

Kategoria

Data

29.06.2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00

Jak szybko wykryć i zakłócić działanie stron wyłudzających dane i podszywających się pod Twoją markę w Internecie?

Rozpoznawalność i zaufanie do marki przez klientów, partnerów jak i również pracowników są kluczowymi elementami każdej organizacji. Ochrona tych elementów pozwala utrzymać i rozwijać lojalność klientów przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka strat, zmniejszonej produktywności, czy złych opinii. Mocna marka często też pomaga w zmniejszeniu rotacji pracowników i tym samym kosztów zatrudnienia.

Nie wszystkie ataki wymierzone w organizacje pukają do drzwi wejściowych. W Internecie oszuści mogą podszyć się pod markę, tworząc cyfrową kopię, aby w ten sposób pozyskać wrażliwe dane osobiste klientów, hasła a nawet wyłudzić pieniądze. Po tego typu atakach, dla publicznej opinii nie ma znaczenia, że nie jest to nasza wina, z daleka tylko widać jedynie dwa słowa kluczowe „Atak” i „nazwę organizacji”.

Wyzwaniem dla bezpieczeństwa związanym z podszywaniem się pod markę jest ochrona najcenniejszego zasobu – reputacji. Pytanie brzmi tylko co możemy zrobić, jeżeli fałszywa strona i domena nie są pod naszą kontrolą i jak w ogóle rozpoznać taką stronę spośród miliarda innych zanim dojdzie do dużych strat?

Zapraszamy do obejrzenia webinaru poświęconego rozwiązaniu Brand Protector od Akamai Technologies, który pozwala rozpoznać fałszywe strony i domeny podszywające się pod markę oferując też narzędzia do ich blokady lub zakłócenia działania. A co najważniejsze, pomóc w ochronie zaufanych relacji.

PEŁNA WERSJA NAGRANIA

Wypełnij formularz, a link do pełnego nagrania prześlemy na Twojego maila.

  Partnerzy wydarzenia:

  Wydarzenie zostało zakończone.

  Możliwość komentowania została wyłączona.