Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Daniel Wysocki
  Daniel Wysocki
  Security Specialist

  Daniel Wysocki – ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada 19 letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Security Specialist . Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 • Hubert Ortyl
  Hubert Ortyl
  Business Development Manager

  Hubert Ortyl – ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada 20 letnie doświadczenie w branży IT, które zdobywał pracując m.in. w dystrybucji, czy u producenta, gdzie uczestniczył w najciekawszych projektach z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Business Develoment Manager. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego czy rozwiązań pomagających automatyzować działania w walce z cyberzagrożeniami.

 • Maciej Solnicki
  Maciej Solnicki
  Pre-sales/System Engineer

  Maciej Solnicki – specjalista od bezpieczeństwa, samouk zainteresowany zarówno stroną ofensywną jak i defensywną. Wieloletnie doświadczenie zdobywał pracując przy wdrożeniach dużych systemów z zakresu bezpieczeństwa sieci i stacji końcowych dla największych korporacji na polskim rynku oraz jako Analityk Bezpieczeństwa w Centrum Operacji Bezpieczeństwa dla zagranicznej firmy z branży finansowej. Ekspert od szeroko pojętej dziedziny analizy logów, obecnie jako inżynier systemowy zajmuje się wymyślaniem nowych sposobów na wykrywanie adwersarzy przy wykorzystaniu rozwiązań do zarządzania logami oraz technicznym wsparciem sprzedaży platfromy LOGmanager. W wolnych chwilach zdobywa flagi biorąc udział w zawodach CTF.

Data

22.10.2020

Godz.

10:30 - 11:30

Szybka i skuteczna reakcja na krytyczne incydenty IT – czyli LOGmanager w akcji

Dlaczego organizacje potrzebują zarządzania logami? Jak poradzić sobie ze stale rosnącą ilością danych? Czy można efektywnie przeszukiwać i analizować duże zbiory danych?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy na naszym spotkaniu online, które odbędzie się 13 października.

Omówimy niesamowite możliwości rozwiązania LOGmanager, różne sposoby wykorzystania tego narzędzia, również w kontekście incydentów związanych z bezpieczeństwem. Nasze spotkanie zakończymy pokazem demo.

Po zakończonym spotkaniu wyślemy do Państwa na maila krótką ankietę. Dla wszystkich z Państwa, którzy poświęcą chwilę i odpowiedzą na kilka pytań przewidzieliśmy drobne upominki.

PARTNERZY WYDARZENIA

DODAJ WYDARZENIE DO SWOJEGO KALENDARZA

Do wydarzenia pozostało

Wydarzenie zostało zakończone.

Agenda

13 PAŹDZIERNIKA, WTOREK

10:30 - 10:40
Rozpoczęcie Spotkania
Hubert Ortyl, Business Development Manager, Advatech
10:40 - 10:55
Okiem producenta
Maciej Solnicki, System Engineer, LOGmanager
10:55 - 11:10
LOGmanager, czyli jak zrozumieć logi
Daniel Wysocki, Security Specialist, Advatech
11:10 - 11:30
Pokaz demo
Daniel Wysocki
11:30 -
Zakończenie spotkania
Sesja Q&A