Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Daniel Wysocki
  Daniel Wysocki
  Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa, Advatech

  Daniel Wysocki – ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 • Maciej Solnicki
  Maciej Solnicki
  Pre-sales/System Engineer

  Maciej Solnicki – specjalista od bezpieczeństwa, samouk zainteresowany zarówno stroną ofensywną jak i defensywną. Wieloletnie doświadczenie zdobywał pracując przy wdrożeniach dużych systemów z zakresu bezpieczeństwa sieci i stacji końcowych dla największych korporacji na polskim rynku oraz jako Analityk Bezpieczeństwa w Centrum Operacji Bezpieczeństwa dla zagranicznej firmy z branży finansowej. Ekspert od szeroko pojętej dziedziny analizy logów, obecnie jako inżynier systemowy zajmuje się wymyślaniem nowych sposobów na wykrywanie adwersarzy przy wykorzystaniu rozwiązań do zarządzania logami oraz technicznym wsparciem sprzedaży platfromy LOGmanager. W wolnych chwilach zdobywa flagi biorąc udział w zawodach CTF.

Data

12.05.2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 11:55

Szybka i skuteczna reakcja na krytyczne incydenty IT – czyli LOGmanager w akcji

Dlaczego organizacje potrzebują zarządzania logami? Jak poradzić sobie ze stale rosnącą ilością danych? Czy można efektywnie przeszukiwać i analizować duże zbiory danych? Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy na naszym spotkaniu online, które odbędzie się 12 maja.

Spotkanie będzie kontynuacją cyklu mającego na celu przybliżenie koncepcji SOC Visibility Triad opracowanej przez Gartnera.

Omówimy niesamowite możliwości rozwiązania LOGmanager, różne sposoby wykorzystania tego narzędzia, również w kontekście incydentów związanych z bezpieczeństwem. Nasze spotkanie zakończymy pokazem demo.

PARTNERZY WYDARZENIA

DODAJ WYDARZENIE DO SWOJEGO KALENDARZA

Wydarzenie zostało zakończone.

Możliwość komentowania została wyłączona.