Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Daniel Wysocki
  Daniel Wysocki
  Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa, Advatech

  Daniel Wysocki – ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 • Jarosław Eitelthaler
  Jarosław Eitelthaler
  Business Development Manager, Cryptomage S.A.

  Od ponad 30 lat zawodowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą informatyką od strony handlowej i presales. Pracował na różnych stanowiskach dla takich firm jak AT@T, NCR, 3Com. Od 8 lat pochłonęło go cyberbezpieczeństwo. Wprowadzał na rynek rozwiązania m.in. 2FA oraz WAF. Obecnie jest związany z Cryptomage SA jako Business Development Manager i aktywnie promuje sondę NDR Cyber Eye tego polskiego producenta.

Kategoria

Data

13.04.2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00

Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo sieci

Sonda sieciowa Cryptomage Cyber Eye™ wykorzystuje zaawansowaną i niskopoziomową analizę ruchu sieciowego, aby wykryć i zareagować na potencjalne incydenty bezpieczeństwa. Sonda zapewnia zespołom ds. bezpieczeństwa większe poczucie ochrony, automatyzację procesów w celu wykrywania i zapobiegania zagrożeniom. Sonda będzie efektywnym rozwiązaniem dla każdej organizacji, która chce chronić swoją sieć IT lub OT przed cyberzagrożeniami i zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci.

Sonda Cryptomage Cyber Eye™ została rozbudowana o zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML). System błyskawicznie i bezproblemowo integruje się i współdziała z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, aby zwiększyć wykrywanie zagrożeń. Oznacza to, że nasi klienci mogą połączyć wyjątkowe możliwości analizy sieci z innymi narzędziami bezpieczeństwa, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom wykrywania zagrożeń.

Sonda wykrywa wycieki danych osobowych. Sprawdza pakiety sieciowe pod kątem występowania m.in. numerów dokumentów, numerów PESEL, kont bankowych i jeżeli jest taka potrzeba generuje raporty dla Inspektorów ds. Ochrony Danych Osobowych

W trakcie naszego webinarium dowiedzieliśmy się m.in. o głównych funkcjonalnościach sondy NDR Cryptomage Cyber Eye. Co sonda wykrywa czyli DETECTION oraz jak sonda reaguje czyli RESPONSE to kolejne zagadnienie poruszone przez nas. Przedstawiliśmy także model biznesowy.

PEŁNA WERSJA NAGRANIA

Wypełnij formularz, a link do pełnego nagrania prześlemy na Twojego maila.

  Partnerzy wydarzenia:

  Wydarzenie zostało zakończone.

  Możliwość komentowania została wyłączona.