Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Daniel Wysocki
  Daniel Wysocki
  Security Specialist, Advatech sp. z o.o.

  Daniel Wysocki – ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada 19 letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Security Specialist . Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 • Hubert Ortyl
  Hubert Ortyl
  Business Development Manager, Advatech sp. z o.o.

  Hubert Ortyl – ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada 20 letnie doświadczenie w branży IT, które zdobywał pracując m.in. w dystrybucji, czy u producenta, gdzie uczestniczył w najciekawszych projektach z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Business Develoment Manager. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego czy rozwiązań pomagających automatyzować działania w walce z cyberzagrożeniami.

 • Patryk Struzikowski
  Patryk Struzikowski
  Systems Engineer, Veracomp

  Patryk Struzikowski – inżynier w Dziale Systemów Sieciowych firmy Veracomp – Exclusive Networks. Jest związany z branżą IT od 13 lat. Specjalizuje się w technologiach służących do zapewnienia bezpieczeństwa sieci, systemów, aplikacji, a także w rozwiązaniach z rynku ADC. Posiada liczne certyfikacje m.in. CrowdStrike, Radware, Symantec, Fortinet, F5 Networks oraz Cisco.

Data

16.06.2021
Zakończone!

Godz.

11:00 - 11:55

Skuteczny EDR według CrowdStrike

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online pt. „Skuteczny EDR według CrowdStrike”, które obędzie się 16 czerwca o godzinie 11:00.

CrowdStrike jest liderem w dziedzinie EDR w technologii chmurowej według Gartnera. Rozwiązanie to łączy w sobie oprogramowanie antywirusowe nowej generacji (NGAV), wykrywanie i reagowanie na podejrzane aktywności na punktach końcowych (EDR), analizę cyberzagrożeń i możliwości zarządzania nimi. Dzięki podejściu opartemu o chmurzę możliwa jest ochrona przed zagrożeniami, przy jednoczesnym uzyskaniu natychmiastowych korzyści, lepszej wydajności, mniejszych kosztów i złożoności.

Podczas najbliższego webinarium przedstawimy kluczowe wyzwania z zakresu cyberbezpieczeństwa, architekturę systemu, techniki detekcji oraz unikalne funkcjonalności tego rozwiązania.

Partner wydarzenia: