Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl
REJESTRACJA

Prowadzący

 • Przemysław Kucharzewski
  Przemysław Kucharzewski
  Sales Channel Director

  Przemysław Kucharzewski jest menedżerem z 29-letnim doświadczeniem w budowaniu kanałów sprzedaży, marketingu i komercjalizacji rozwiązań IT. W ostatnich latach koncentruje się w szczególności na cyberbezpieczeństwie i rozwiązaniach chmurowych. Wspiera polskie startupy z obszaru cyberbezpieczeństwa w ich rozwoju, komercjalizacji i budowaniu kanałów sprzedaży. Aktualnie zajmuje się tworzeniem kanałów sprzedaży dla CyCommSec Sp. z o.o. autora ofensywnej platformy cyberbezpieczeństwa jako usługi o nazwie FuseAI oraz Rublon, rozwiązania z obszaru uwierzytelniania wieloskładnikowego.
  Jest autorem wielu artykułów w mediach IT i biznesowych (m.in. portal BrandsIT.pl, PoradyODO.pl, conowego.pl, Medium.com), prelegentem i wykładowcą (m.in. Business Centre Club, Wyższa Szkoła Handlowa, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) na temat IT, technologii chmurowych i systemów cyberbezpieczeństwa, podcasterem (CypherCast, Akademia IT, Friday Dose, BrandsIT: Cyfrowa Firma).
  Jest członkiem kilku organizacji biznesowych: ISSA Polska, Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych Osobowych, SABI – Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych, Rady Biznesu Wyższej Szkoły Handlowej.
  W przeszłości pracował głównie dla największych dystrybutorów IT w regionie CEE: począwszy od JTT Computer SA, Incom SA, AB SA i Eptimo. Odpowiadał w szczególności za zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż projektów i zaawansowanych rozwiązań w obszarze infrastruktury, oprogramowania i bezpieczeństwa. Pracował jako Interim Manager dla integratorów i dostawców systemów IT w obszarze sprzedaży zaawansowanych rozwiązań.
  Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka i Zarządzanie, specjalność Inżynieria Oprogramowania oraz studiów podyplomowych na kierunku Marketing i Zarządzanie

Kategoria

Data

08.08.2024

Czas

08:00 - 11:00

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe w aspekcie regulacji NIS2 i DORA. Jak MFA Rublon może zabezpieczyć dostęp do aktywów organizacji?

Partner wydarzenia:

Harmonogram

AGENDA

Czym jest MFA?
Dlaczego stosować uwierzytelnianie wieloskładnikowe?
Obowiązki podmiotów w NIS2.
Środki zarządzania ryzykiem w NIS2.
DORA a “silne uwierzytelnianie”.
Jaki system MFA wybrać?
Czym jest Rublon?
MFA dla Twoich Technologii.
Metody uwierzytelniania.
Jak działa Rublon - live demo, przedstawienie konsoli administratora.
Dlaczego Rublon?

Rezerwuj wydarzenie

Wybrano 1 bilet.

Bilety "" zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Możliwość komentowania została wyłączona.