Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Daniel Wysocki
  Daniel Wysocki
  Security Specialist

  Daniel Wysocki – ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada 19 letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Security Specialist . Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 • Hubert Ortyl
  Hubert Ortyl
  Business Development Manager

  Hubert Ortyl – ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada 20 letnie doświadczenie w branży IT, które zdobywał pracując m.in. w dystrybucji, czy u producenta, gdzie uczestniczył w najciekawszych projektach z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Business Develoment Manager. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego czy rozwiązań pomagających automatyzować działania w walce z cyberzagrożeniami.

Data

27.11.2020

Godz.

10:00 - 11:00

Zagrożenia współczesnego świata związane z cyberbezpieczeństwem

Wspólnie z naszym partnerem, firmą Vectra, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online, które zostanie poświęcone rozwiązaniu Vectra Cognito. Zapraszamy 5 listopada, start godzina 10.00.

Rozwiązanie Vectra Cognito  jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie i zatrzymanie ataku w sieci, w odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań typu SIEM opartych na dziennikach zdarzeń i przepływach sieciowych NetFlow/sFlow.

Dzięki niemu szybko dostajemy informacje w jakim miejscu (konkretny serwer, konkretna usługa, użytkownik) rozpoczyna się cyberatak oraz dostajemy narzędzia pozwalające „w locie” uniknąć rozprzestrzeniania zagrożenia czy też możliwość odizolowania skompromitowanego hosta/usługi.

Do wydarzenia pozostało

Wydarzenie zostało zakończone.

Agenda

10:00 - 10:05
Rozpoczęcie spotkania
Hubert Ortyl, Advatech
10:05 - 10:40
Cyberbezpieczeństwo to proces a nie produkt
Daniel Wysocki, Advatech
10:40 - 11:00
Pokaz Vectra Ai, demo
Daniel Wysocki, Advatech