Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl
REJESTRACJA

Prowadzący

 • Dominik Warzecha
  Dominik Warzecha
  Inżynier Cybersecurity

  Zawodowo Inżynier Cyberbezpieczeństwa z ponad 10-letnim stażem w IT, specjalista w technologiach Enterprise IDS, IPS oraz Web Performance.

 • Hubert Ortyl
  Hubert Ortyl
  Business Development Manager

  Hubert Ortyl – ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada 20 letnie doświadczenie w branży IT, które zdobywał pracując m.in. w dystrybucji, czy u producenta, gdzie uczestniczył w najciekawszych projektach z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Business Develoment Manager. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego czy rozwiązań pomagających automatyzować działania w walce z cyberzagrożeniami.

Data

02.12.2020

Godz.

10:00 - 11:00

Zdalny dostęp do zasobów firmowych bez instalacji VPN

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online: „Zdalny dostęp do zasobów firmowych bez instalacji VPN”, które poprowadzi Dominik Warzecha (Inżynier Cyberbezpieczeństwa, Advatech). Celem tego spotkania jest przybliżenie rozwiązania firmy Akamai Technologies, selektywnego VPN działającego w chmurze, bez potrzeby instalacji klienta.
Rozwiązanie oferuje możliwość dostępu do zasobów wewnętrznych firmy poprzez przeglądarkę internetową, integrację użytkowników i praw z ActiveDirectory, nie wymagając przy tym kosztownego Appliance, przy tym gwarantując pełną skalowalność systemu.

Partner wydarzenia:

Do wydarzenia pozostało

Formularz zgłoszenia uczestnika