Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

  • Konrad Puchała
    Konrad Puchała
    Kierownik Działu Składowania i Ochrony Danych, Advatech

    W Advatech od 2008 roku. Podczas pracy jako Inżynier Systemowy zdobywał wiedzę wdrożeniową z systemów backupu, głównie Veritas oraz Dell EMC, systemów Microsoft oraz macierzy dyskowych. Najwięcej doświadczenia zdobył u klientów bankowych. Od 2011 pełnił funkcję Architekta Systemowego, wspomaga Dział Handlowy w procesie wycen, ofertowania i prezentacji rozwiązań. Od 2024 roku jest Zastępcą Dyrektora Technicznego oraz nadal pełni funkcję Architekta Systemowego.

Data

26.05.2022
Zakończone!

Czas

10:00 - 15:00

Cyfrowy FortKnox – rozwiązanie Advatech do ochrony przed ransomware

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu „Cyfrowy FortKnox – rozwiązanie Advatech do ochrony przed ransomwmare”, które odbędzie się 26 maja w War Zone.

W trakcie spotkania, Jarosław Mikienko, Architekt Ochrony Danych z Advatech, przedstawi nasze autorskie rozwiązanie do zabezpieczania danych przed ransomwmare – Cyfrowy FortKnox.

Jest to dodatkowy magazyn kopii zapasowych: odporny na modyfikacje (WORM) i odseparowany od świata zewnętrznego (air gap).

Pokaz będzie inspiracją do dyskusji o funkcjonalności antyransomware w najnowszych wersjach oprogramowania do backupu. W drugiej części spotkania zaprosimy do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich

Partner wydarzenia:

Wydarzenie zostało zakończone.

Możliwość komentowania została wyłączona.