Organizator

Advatech Sp. z o.o.
Telefon
+48 538 896 990
Email
dm@advatech.pl
Strona WWW
https://www.advatech.pl

Prowadzący

 • Jacek Konaszczuk
  Jacek Konaszczuk
  Kierownik Działu ESM, Advatech

  Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe. Jest doświadczonym menedżerem sprzedaży i posiada ogromną wiedzę ekspercką. W Advatech odpowiedzialny za rozwiązania ITSM, ESM, SAM oraz inne dotyczące zarządzania użytkownikami i ich narzędziami pracy.

 • Marta Greliak-Telesińska
  Marta Greliak-Telesińska
  Enterprise Sales Executive CEE, Snow

  Od ponad 18 lat związana ze sprzedażą. Obecnie w roli Enterprise Sales Executive reprezentuje firmę Snow Software w Europie Centralnej i Wschodniej.

Kategoria

Data

25.04.2023
Zakończone!

Czas

11:00 - 12:00

Skuteczne zarządzanie oprogramowaniem i optymalizacja jego kosztów w infrastrukturze

Webinar skierowany był do Liderów IT poszukujących rozwiązań i strategii długoterminowych w zakresie zarządzania oprogramowaniem i jego kosztami, na przykładzie technologii Snow Software.

Jeśli pełnisz w firmie Asset Managera lub odpowiadasz za finanse IT, to prawdopodobnie jednym z Twoich wyzwań jest utrzymanie wydatków na oprogramowanie w rozsądnych granicach, ale jednocześnie zapewnienie, że wszyscy w organizacji mają dostęp do takich systemów, jakie potrzebują do wykonania swojej pracy. Rosnące ceny licencji wręcz zmuszają do tego, aby jeszcze bardziej przyjrzeć się temu, czy wszystko, co kupiliśmy naprawdę jest potrzebne, czy faktycznie jest wykorzystywane, czy nie płacimy za coś, czego dawno nie używamy i czy nie używamy czegoś nielegalnie.

Ilość oprogramowania w organizacjach zwykle przekracza możliwości percepcyjne nawet profesjonalnego menedżera, dlatego bez odpowiednich narzędzi, procesów i ludzi –  odpowiedzi na te kwestie wydają się ekstremalnie trudne.  Na naszym webinarium zmierzyliśmy się z tym wyzwaniem i opowiedzieliśmy nie tylko jakiego narzędzia użyć, ale również jak to zrobić, aby było to naprawdę skuteczne.


PEŁNA WERSJA NAGRANIA

Wypełnij formularz, a link do pełnego nagrania prześlemy na Twojego maila.

  Partnerzy wydarzenia:

  Wydarzenie zostało zakończone.

  Możliwość komentowania została wyłączona.